| LuizaLuy a întrebat:

La scoala e un baiat care se uita mereu la mine imi atinge parul repeta tot ce zic eu se da mare in fata mea daca vorbeste cu o prietena de-a mea se uita mereu la mine... Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| WhiteLover a răspuns:

Clar te place, mai ales daca iti atinge parul.si daca se uita la tine cand vb cu altele, vrea sa-ti arate ca oricum tu esti importanta pentru el, chiar daca vb cu alta

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| Aleqa a răspuns:

Te place. Dar daca deja se lauda in fata ta, e prea mult... Ar fi mai bine daca ti-ar zice in fata ce simte pentru tine.

| Pissidi a răspuns:

Da asa cred. Am patit si eu chestia asta si dupa ceva timp mi-a spus cai place de mine si acum suntem un cuplu. Acel baiat sigur te place mai ales daca se uita la tine si-ti atinge parul. Sper ca ti-am fost de ajutor... Fundita :*?

| Costelus21 a răspuns:

DA!happy

| Maya275 a răspuns:

Clar!

| beatricebella a răspuns:

Stai mai mult timp cu el poate iese cv...happy