| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa 8 si un baiat cred ca ma place. Eu plec acasa cu el si cu inca o prietena (se zvoneste c-o place) dar cand vorbeste se uita numai la mine. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Prerea mea este ca te place,incearca sa comunici cu el,sa vezi daca te place sau nu,fara sa-ti pese de barfele altora,dar nu in genul,,ma placi?'', fii mai explicida si fa-l sa-ti spuna adevarul, iti urez bafta!

1 răspuns:
| fluturas_9398 a răspuns:

Daca tie iti place de el intreaba-l daca te place.sa nu te intereseze de ceea ce zic ceilalti fiindca lumea e rea si iti vrea doar raul.in fine nu toti, dar marea majoritate da.si daca lui ii place de tine si tie de lui simplu:va combinati