| LifeIsHard166 a întrebat:

La testul de paternitate ca sa afle ca eu sunt tatal trebuie sa imi ia o monstra de sange sau cum?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa repet ce a scris deja raluka? Nu, am sa spun ca mann nu stai cu cineva in care nu ai incredere ma intelegi?

| Emilian65 a răspuns:

Informatiile despre ADN sun cele mai concludente in firul de par. Deci, este nevoie de un fir de par si nu de sange.

| raluk27 a răspuns:

Nu, e suficient si-un fir de par din cap sau o picatura de saliva.
Cea mai multa informatie ADN e in firul de par.

| raluk27 a răspuns (pentru raluk27):

Testul ADN se poate face si inainte de nasterea copilului, cu un fir de par de la tine, iar de la mama, cu o cantitate de lichid amniotic din burta.
Dude, nu mai suntem in Evul Mediu sa dam vina unii pe altii pentru o sarcina.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu crezi ca e al tau?