| dC123 a întrebat:

Ies drogurile in testul de adn(paternitate)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, e risc mare sa iasa la paternitate (NU la test), adica pe copil.

| Sistemulxxl a răspuns:

Nu stiu daca ies la testul de paternitate.Dar ce-ai lovit? O vagaboanda? Drogurile ies la teste specifice chir si dupa 5-6 luni.

| trophin a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Nu chiar.
depinde ce ai fumat sau ce ai tras pe nas s-au bagat in vene, ar trebui sa iasa dupa 27 de zile, doar in par iti ramane in jur de 3 luni, mai bine il tunzi happy