| Jimmy69 a întrebat:

La ultimul contact sexual am folosit prezervativul Extended Pleasure de la Durex pentru a doua oara (acesta contine un lubrifiant special – numit Benzocaină, mai multe detalii : http://www.durex.ro/produse/prezervative/extended-pleasu re/ )

De 3 zile, am preputul pe o parte si alta vanat... Parca a mai trecut putin odata cu trecerea zilelor... Imi puteti oferi niste sfaturi va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Analgezicul ti-a atenuat simturile si este posibil ca sexul sa fi tinut mult in timp si frecarea indelungata sa-ti fi trumatizat penisul. Orice exagerare poate cauza o astfel de situatie cepoate fi comparata cu durere resimtita dupa o lunga masturbare.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Benzocaina este un anestezic. Ai dat prea tare pentru ca nu ai simtit durerea happy O sa treaca de la sine. Fa cateva zile o pauza de sex.