| Sara2 a întrebat:

La un contact sexual el avea la baza prezervativului sus un lichid alb sus si pe exteriorul prezervativului prin afara
poate fi sperma? sa iau pilula de urgenta?
prezervativul l-am verificat, nu era spart iar pe interior era uscat in sus

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Era secretie vaginala de la tine, cel mai probabil. NU poti lua in nici un caz pilula de urgenta dupa ureche. ea se ia numai recomandata de ginecolog in urma unei consultatii. Nici in ruptul capului sa nu accepti sa iei asa ceva fara sa iti fi permis medicul. Du-te maine dimineata la ginecologul tau daca vrei sa fii sigura, dar nu e cazul sa iei contraceptie de urgenta.

| Sara2 explică (pentru Brigaela):

Deci acea secretie era de la mine? pot sta linistita? prezervativul nu era spart nu era cazut...era ok la locul lui

| Brigaela a răspuns (pentru Sara2):

Eu asa cred, ca era secretie vaginala, dar numai tu poti sti sigur.

| rey a răspuns:

Bro e lubrefiant mai ia unu si o sa vezi, be relax.

| RebecaBaa a răspuns:

Nu cred că poate fi spermă cât timp l-aţi controlat (prezervativul) şi nici măcar pe interior era spermă. Probabil era secreţia ta...Cred că ai mai văzut ceva asemănător şi pe chiloţei, câteodată big grin. Eu zic să stai liniştită.

| Sara2 explică (pentru RebecaBaa):

Da mi s-a intamplat sa mai vad chestie de aia alba pe chilot, si de multe ori o patim sa ramana la baza lichid alb, de fiecare data ma sperii dar niciodata nu ma linistesc

| RebecaBaa a răspuns (pentru Sara2):

Vezi? Deci dacă SIGUR nu era spart prezervativul, nu îţi mai face griji că nu ai de ce :*

| Petrica44 a răspuns:

Nu-ti fa nicio grija...

| NastyVeronia a răspuns:

Lasa fata ca e maionezalaughing)