| Denis2706 a întrebat:

La vârsta de 16 ani jumătate media în cm al unui penis de cat ar putea fi? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Media in cazul rasei caucaziene estede cca 15-16 cm. Daca te incadrezi intre aceste limte esi OK.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing))))))))))))))))))))))))) Blana raspunsul laughing))Caucazianul ti-a mai dai si funda laughing))rolling on the floorCe caucazian cretinlaughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

A ta este mai "impresionanta? Sau ar trebui sa inteleg ca faci parte din alta rasa?

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ar trebui sa intelegi ca nu e bine sa te lasi violat de caucazieni si sa ti jignirile pentru doamna ma/ta tongue

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Am impresia ca nu ai auzit de rasa caucaziana? Ca habar nu ai la ce se refera. De unde ideea de viol? Raspunsul este penibil fara comentarii. rolling on the floor

10 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ar trebui sa te multumesti cu cat il ai happy NU CONTEAZA MARIMEA![Stiu ce zic]

| Emilian65 a răspuns:

De circa 14-15 cm.

| SkyPilot a răspuns:

De cele mai multe ori ce ai la 16 ani aia este, desi in teorie ar creste pana la 20-21 de ani. Vezi aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size

| Ycu a răspuns:

Aproape maxim.

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Denis2706 nu stiu exact, eu stiu de la mine la varsta de 14 ani aveam penis de 14-15 la 16 ani 15-16 cm crezand ca pana la 21 de ani o sa am un mega pene dar s-a oprit din crestere si a ramas la 15-16 niciodata nu este o masura perfecta depinde de cat de excitat deci la mine maxim e de 16 imi doream sa ajung undeva la 20 cm dar la varsta de 34 ani nu cred ca se ma i poate face ceva, dar stai linistit 12cm-16cm e medie asa ca poti satisface orice femeie eu vad la mine de fiecare data cand am relatii intime cu sotia mea geme si se tine cu mainiile de burta multe pozitii nu pot ca o doare asa nu-ti face griji daca te incadrezi 14-16cm e okwinking

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Denis2706 scuze am uitat ceva foarte importantwinking grosimea la un penis e mai important dacat lungimea la un penis 15cm cu 4, 5cm grosime e ok super e 6cm grosime asa ca toate femeile le este de ajuns chiar si 12cm dar sa fie groasa, de ce? cand e groasa o face sa fie mai turbata deoarece este frecat toti peretii din vagin si asta le place nu un penis care sa le iese pe gura si grosime nimicwinking