| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Vin cu o intrebare care s-a mai tot pus dar as vrea sa fiu lamurit happy
Daca ar putea sa raspunda fetele.
Deci intrebarea este:... daca un penis are 12, 3cm este considerat mic, sub medie? (am citit pe wikipedia ca media in lume ar fi de 12, 9, nu este mare diferenta). Pentru varsta de 25 de ani credeti ca e foarte mica? Adica ati pleca daca iubitul vostru ar avea marimea aceasta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este micut, intr-adevar.
Media este de 15-16 cm

| Wr3nch a răspuns:

Nenea nu sta nimeni sa o masoare cu liniarul. Te asigur ca e arhisuficient.

| Katrina1121 a răspuns:

Daca e mica si sti ce sa faci cu ea nu conteaza marimea... Poate sa fie de 20 cm si inutil.