| anonim_4396 a întrebat:

Un penis de 16 cm la vârsta de 18 ani este mic? Mai crește?

Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai creste! Gata s-a incheiat cresterea lui, asa cum spun toate statisticile medicale, ca acel creste PANA la 16 ani, chiar daca baietii mai pot creste in inaltime pana la 18 sau chiar 20 de ani.
Nu confunda inaltimea cu cresterea cucului, ca aia s-a incheiat deja.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu avem de unde sti daca mai creste.Asta tine doar de genetica, nimic altceva.In locul tau m-as concentra pe alte aspecte la care poti lucra, nu pe marimea unei bucati de carne.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Mda

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Foarte amuzantă exprimarea laughing laughing laughing
Dar da, total de acord!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic. Nu mai creste. Ai grija de el și folosește-l atunci când ai nevoie. În rest nu îți bate joc de ce ai.

| anonim3248 a răspuns:

Este de ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întrebarea ta sună mai bine așa:

Un creier de 16 MB la vârsta de 18 ani nu este suficient! Mai crește?

Mulțumesc!

| danimarinescu a răspuns:

O circumcizie la medic și vei primi 16+2. Ești în creștere oricum

| hitlerflorea1 a răspuns:

E peste medie (media fiind 13 cm)
daca nu esti multumit, trage de ea pana se lungeste