| AndrewBa a întrebat:

La voi cum a fost primul sarut? Si cu cine? Cu persoana iubita sau la fantanica/a-p/etc?
Eu am sarutat doar la jocuri..si mi-e teama sa o fac cu persoana iubita, adica am avut de multe ori ocazia...dar mi-e frica sa nu fac vreo greseala... ceva sfaturi?
P.S. Nu va pateti joc va rog.

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Primul sarut a fost foarte frumos.Eram in scara cu primul meu prieten, ascultam muzica si vorbeam.Din vorba in vorba s-a apropiat de mine si m-a luat in brate.Ne-am uitat unul in ochii celuilalt cateva secunde si pe urma sa intamplat.Sincer nu cred ca as putea descrie acel momentlove struck a fost frumos.A fost minunat si plin de fluturasi in stomac.Nu voi uita niciodata acee zihappy
Pai sincer nu ar trebui sa iti fie teama pentru ca nu se intampla nimic rau.Cel mai bine ar fi sa te lasi purtat de val si totul va veni de la sine.Vei vedea ca nu este atat de greu pe cat pare.
Succeshappy

| neutrino a răspuns:

Persoana iubita de cine? Nu spune de tine ca nu te cred!

| AndyLavy a răspuns:

Pai da.a fost cu persoana iubita ( sau cel putin asta vreau sa cred ). Nu mi s-a parut nimic special, nu am simtit mai nimic, si nu mi-a placut in mod special.

| AndyLavy a răspuns:

Si a fost intr-un loc foarte romantic, si anume la mare ( pe plaja)

| rralukk a răspuns:

Pai eu prima data am fost sarutata cam fortat eu nu il iubeam pe ala si nici macar nu il placeam dar el era nebun dupa mine. Apoi nu am mai vorbit cu el o saptamana! eu ii ziceam ca nu vreau sa iu cu el ca nu vrea si nu vreau...dar el nuh si nu...nu renunta. na a fost asa de neasteptat primul meu sarut, dar acum am pe cineva pe care il iubesc si ma iubeste si chiar ne sarutam cu m, ult drag! fara fortari si chestii dintr-astea! in ceea ce te priveste pe tine nu ar trebui sa te simti prost sau sa iti fie frica. totul o sa vina de la sine! Bafta boy!