| anonima1235 a întrebat:

Labiile cresc dupa masturbari si sex?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand ajungi la o varsta incep sa cada jos si se vad ca 2 muci atarnati.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea in privinta marimii efective a labiilor mari dar mai ales a labiilor mici este stabilita doar genetic. Marimea lor NU se modifica in urma masturbarii clitorisului si nici din cauza actelor sexuale intretinute. In cazul in care labiile mai ales cele mici sunt inegale sau au dimensiunea mult prea mare, problema se poate rezolva prin efectuarea unei labioplastii cum este prezentat in urmatorul film educational. Sanatate!

https://www.youtube.com/watch?v=Xi1L490FM9w

| mihai69 a răspuns:

Nu, deși mie mi-ar plăcea să fie așa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu se cunosc cazuri. Tine mai mult de pubertate, perioada in care te ingrasi si alte cele.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Celcestietot a răspuns:

Mituri.

| Paul754880338 a răspuns:

Este doar un factor genetic.