| anonim_4396 a întrebat:

Las-o baltă de viața, oare eu de ce n-am noroc sa îmi găsesc o iubita frumoasa și eu? Nu sunt urat deloc, 1, 88 înălțime, trag de fiare zilnic, de ce nu îmi găsesc și eu una buna? Oare sunt blestemat? In fine, poate o sa mor singur o las balta, am 25 de
ani, dar degeaba ca eu n-am avut niciodată o iubita cum au tot ceilalti băieți.

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca asa disperat esti nu ma mir

| Steam321 a răspuns (pentru RAY):

Poate ca sunt am 25 de ani și nu dau și eu de una frumoasa și nu vreau neapărat sa fie cuminte contează sa fie frumoașa și atrăgătoare poate sa se culce și cu o mie de bărbați ca pe mine nu măr deranja eu tot as iubiio

| RAY a răspuns (pentru Steam321):

Si daca nu e frumoasa?

| Steam321 a răspuns (pentru RAY):

Pai ăsta e idea ca eu mă uit nu mai după din astea frumoase dar nici una nu se uita la mine sunt dintr-o familie cu situație materiala foarte buna dar măcar nici pentru bani nu sta cu mine eu arat bine cu mușchi pe corp dar na poate ca n-am Noroc și eu cu din astea urâte nu vreau sa am relatii

| RAY a răspuns (pentru Steam321):

Ce inseamna urate pentru tine?

| Steam321 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt dotate adică eu nu vreau cine știe ce bunaciuni vreau și eu una cu forme cât de cat

| RAY a răspuns (pentru Steam321):

Da-mi o poza sa te vad si eu sa vad ce fizc ai, conteaza fata ta

| Steam321 a răspuns (pentru RAY):

De ce vrei sa mă vezi neapărat la fata

| Steam321 a răspuns (pentru RAY):

Și nu știu cum se trimit poze pe acest site

| RAY a răspuns (pentru Steam321):

Pai acolo se uita orice om la fata, daca ai fata o fata simetrica sau asimetrica

daca ai o fata urata vs una frumoasa

eu nu sunt gay eu ma ocup cu simetria fetei umane, poti trimite prin mesaj fb tau

| LoveSleep a răspuns:

Eu știu cum să scot blestemul, dar nu știu cum să agăț fete. Dacă vrei, te ajut.

| Steam321 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cu ce ai putea sa mă ajuti

| Doub a răspuns:

Nu e băi asta atitudinea.
Schimb-oooooooooo.

| Steam321 a răspuns (pentru Doub):

Cum s-o schimb.n-am cum ăsta sunt și așa o sa mor singur singurel dar asta e n-am ce face

| Doub a răspuns (pentru Steam321):

Ehh, ai ce face, dar probabil e mult prea greu pentru tine.

| Steam321 a răspuns (pentru Doub):

Spune tu un sfat dacă știi cum as putea sa mă schimb

| Steam321 a răspuns (pentru Doub):

Atât as vrea sa am și eu o iubita frumoasa în rest nimica dar n-am eu norocul ăsta cred ca am s-o las balta

| Doub a răspuns (pentru Steam321):

O iubită frumoasă? Atâta vrei? Vai de curu' tău ce standarde joase ai, cred că asta e problema. Dacă doar atât de puţin ceri de la viaţă, poţi agăţa 3 mucoase de 14 ani şi te-ai scos, ai "iubită".
Dar dacă vrei să ai lângă tine o femeie care să te sprijine, bla, bla, trebuie să te schimbi.
Trebuie să demonstrezi atât ţie, cât şi ei, că eşti capabil. Capabil, nu doar de flirturi ieftine, ci capabil să susţii o familie, să fii sprijinul ei, ajutorul ei, cel în care găseşte protecţie şi siguranţă. Asta desigur, dacă chiar vrei să ai un viitor fain.
Aici nu e vorba de noroc, aici e vorba dacă eşti tu sau nu în stare să cucereşti o fată. Şi asta nu o faci prin trasul zilnic de fiare, ci prin atitudine.

| Oana92 a răspuns (pentru Doub):

Adica a tras de fiare degeaba atata vreme? Vrei sa spui ca muschii nu conteaza? L-ai traumatizat! laughing

| Doub a răspuns (pentru Oana92):

Mai mult decât e deja? Uhh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu totii, ne nastem singuri si murim singuri.In afara de asta, sunt sigura ca totul este o gluma, o gluma a unui personaj extrem de increzator in propriile forte, cu o dorinta nepotolita de a afla pareri.Iti voi prezenta si parerea mea:toate femeile sunt frumoase, daca le privesti noaptea sau in stare de ebrietate.In concluzie, nu mai iesi ziua la agatat!

| Steam321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da când sa ies seara

| anonim_4396 explică (pentru Steam321):

Seara,da! Si beat.

| BadAngel3 a răspuns:

Esti disperat. Fetelor nu le plac baietii disperati.

| NiKoLeT a răspuns:

Problema ta e ca esti SUPER LENES. Atrage atentie la ce prefera fetele, ce apreciaza la baieti. Ce folos ca ai corp super dar in cap nimic?! Ce folos sa ai o infatisare placuta daca esti grosolan sau ai un comportament indecent?! Gaseste problema in tine, nu in ceilalti? Nu ti-a spus niciodata nici o fata ce nu-i place la tine? Intreaba prietenii ce nu le place la tine si incearca sa te corectezi! Cu fraze de genul,, Cum s-o schimb.n-am cum ăsta sunt și așa o sa mor singur singurel dar asta e n-am ce face" ai sa mori singur. Cum sa te corectezi? Ti-am mentionat mai sus: afla ce cred altii despre tine si incearca sa te corectezi: sa nu faci ceea sau din contra sa faci cealalta. (Nu am avut de gind sa te ofensez cu intrebarile retorice, am spus la general) Succes!

| Gabi7709124 a răspuns:

Cand vezi o fata frumoasa, te duci si vorbesti cu ea, ii ceri nr sau facebookul, dupa vorbesti cu ea prom mesaje si o inviti in oras si o intrebi daca vrei sa fie cu tine.Gata!

| Gabi2354 a răspuns:

Schimba atitudininea si ataseaza-te de o fata(aia la care iti place) si iesi si tu pe afara cu prieteni sa te vada lumea