| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Le plac fetelor baieti de 1, 95 m si 100 greutate de muschi?

8 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Logic, ne plac. Dar sa ai si ceva creier.

| JeTeLove a răspuns:

Clar nu! Ce este mult strică! Înțeleg băieții care vor să fie măcar puțin bine făcuți pentru a arăta bine... dar deja când se exagerează, fizicul începe să inspire "dezgust".

| neutrino a răspuns:

Daca intrebarea era pusa la sectiunea Gastronomie, in ajun de Craciun, atunci avea sens. Aici, nu!

| Vektor a răspuns:

Ma. pe langa muschi, frumos ar fi sa antrenezi si creierul. asa vei avea mai multe sanse sa gasesti o fata de nota 10.

poti sa te gandesti si invers. vezi o fata frumoasa foc, te bagi in vorba cu ea si cand deschide gura.ti se inmoaie genunchii la cat de proasta poate fi smug

| Scarabeul a răspuns:

Nu neaparat, degeaba esti pachet de muschi daca nu ai vorba dulce in gura.

| DarkSpace a răspuns:

Pai, sincer. mie nu imi plac baietii cu muschi. Eu prefer sa aiba muschii la creier, nu la abdomen. rolling on the floor big grin

| allANSWERS a răspuns:

Da. Până aici sună bine. Dar este important și ce ai în cap, dar și în pantaloni.