| MariaShk1 a întrebat:

Le plac fetelor baietii cu par la penis si la sub brat?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man asta tine de propia iginena nu ce le place fetelor, nu e igienic parul la subrat sau la penis, vine vara e caldura, transpiri, mirosi

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu prea, dar sunt unele care nu au nimic impotriva.

| HazelEyes77 a răspuns:

In zonele astea as prefera sa nu aiba par. Sunt si fete care nu sunt deranjate de acest aspect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HazelEyes77):

"Sunt si fete" Sau babe. Ma gandesc la una in special aici pe site laughing

| devilshelp a răspuns:

NU. Mai ales la subrat. De multe ori mi s-a intamplat sa vad un baiat dragut si cand ridica mana sa aiba o coada de veverita la subrat

| darkcynical232 a răspuns:

Nu prea. Dar multor fete le este rusine sa spuna ceva in privinta asta partenerului.

| darkcynical232 a răspuns (pentru darkcynical232):

1. Igiena personala.
2. inteleg ca vrei sa te bucuri de "atentie", dar cat de bine te poti simti daca o vezi pe urma ca incearca sa scuipe un fir de par ratacit?

| Tovarasul a răspuns:

Sa spui unui barbat sa nu aibe par pe corp e ca si cum ii spui unei femei sa-si taie sanii. Mi se pare o absurditate din partea femeilor.

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielaBtw a răspuns:

Atat timp cand parul e foarte foarte mic, nu vad o problema...dar sa nu ajungi sa iti faci codite impletite laughing)

| BodrinCradea69 a răspuns:

Hai sa bem gaz