| Acadeeeaa a întrebat:

Legat de intrebarea postata de mine acum 4 ore:|

http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/am-ales-duminica-trecu ta-pe-facebook-sa-ma-casatoresc-cu-un-baiat-si-am-fost-c asatoriti-3-zile-in-care-toti-credeau-ca/

Ne-am intalnit, iar cand l-am vazut nu stiu pur si simplu nu am mai simtit nimic, m-am racit maxim de el. Adica :-? toti 4 stateam, nici nu prea am comunicat, pur si simplu m-am blocat. Mi-am dat seama ca de fapt nu prea-mi mai place... Am fost rece, ne-am pupat doar pe obraji cand ne-am intalnit si cand am plecat si in rest am mers unul pe langa altul.

Astept sa intre acum pe mess:-? Oare o sa-mi zica ceva?

Răspuns Câştigător
| George15 a răspuns:

Da,o sa te intrebe,probabil *ce faci?*big grin... legat de ce ai scris tu, nu cred ca o sa te intrebe ceva, cred ca si-a dat si el seama ca te-ai racit de el...

1 răspuns:
| youangeldevil a răspuns:

Daca te iubeste iti zice. dar ai grija ca dca vezi un baiat care pare mai dragut nu inseamna ca te-ai indragostit. cat timp esti adolescenta asa gandesti. ca si mine, dar am norocul ala ca mai e cate cineva care sa imi reabduka aminte ca nu tot ce zboara se mananca. funda?