| Acadeeeaa a întrebat:

Legat de intrebarea postata de mine acum 4 ore:|
http://www.TPU.ro/......redeau-ca/
Ne-am intalnit, iar cand l-am vazut nu stiu pur si simplu nu am mai simtit nimic, m-am racit maxim de el. Adica :-? toti 4 stateam, nici nu prea am comunicat, pur si simplu m-am blocat. Mi-am dat seama ca de fapt nu prea-mi mai place... Am fost rece, ne-am pupat doar pe obraji cand ne-am intalnit si cand am plecat si in rest am mers unul pe langa altul.
Astept sa intre acum pe mess:-? Oare o sa-mi zica ceva?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Nu ai ce face nu avem cum sa ne controlam sentimentele.Si mie m-i s-a intimplat sa tin f mult la cineva si daca nu a mai vb cu mine trei luni de zile m-am racit de el degeaba a revenit si a vrut sa ma convinga ca merita sa mergem mai departe eu pur si simplu nu am mai putut ca intre timp sentimentele au murit.
Am avut un profesor de matematica care a zis o data un adevar pe care nu-l voi uita niciodata.Matematica e ca si femeia:daca nu te ocupi de ea te lasa.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| legendarul a răspuns:

Ce sa zic, acum am citit si partea anterioara...

1. nu conteaza varsta,
2. acum tu sti mai bine daca chiar iti place de el sau daca nu, mai asteapta o zi 2 sa vedeti cu merg lucrurile, daca chiar simti ceva pentru el merita sa incerci...
3. poate va intra pe mess, cine stie ce o sa iti zica, eu cred ca este mai timid si astepta sa faci tu primul pas...

| Danutza27 a răspuns:

Mare este Gradina Lui Bunul Dumnezeu,ia uite se marita virtual, pai scoala o faci virtual, la examen oi vrea sa te duci virtual si tu ce obligatii ai fata de aia care te cresc care te hranesc te imbraca etc