| anonim_4396 a întrebat:

Maine ma intalnesc cu prietenul meu si vreau sa il surprind cu ceva. ceva sa ii placa?

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Daca ai timp, cumpara`ti un set sexy de lenjerie intima.
Daca nu, propune`i sa faca o baie cu tine si foloseste spuma de baie si lumanari parfumate.
Succes!

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Iti dai seama ce vorbesti? Tu asa vrei sa - l "surprinzi "? Crezi ca e nevoie de asa ceva? Sau e vreun bosorog de vreo 90 de ani? Aveti o mentalitate de c.rve,.Surprinde-l cu inteligenta,cu finetea, cu maturitatea ta, nu cu sexualitatea ta.

| LeuTz a răspuns:

O imbracaminte mai sumara rosie si neagra sau din dantela face treaba bunahappy asta daca te duci la el acasa. Daca ti-ai inceput viata sexuala faceti si voi undeva mai indraznet gen "lift" "scara de bloc" "plaja" etc

| LeuTz a răspuns:

Daca te duci la el acasa incearca sa te imbraci mai sumar pe dedesubt sau daca stati afara si ti-ai inceput viata sexuala nu ezita sa incerci sa o faci in lift, pe plaja, intr-o scara de bloc daca va duce curajul.Ai grija sa nu te vada cinevahappy

| NoChanceForUs a răspuns:

Și ce vrei să faci într-o oră?batting eyelashes
Costumează-te în iepuraș de paște care aduce ouă.

| αndï a răspuns:

Pune-i mana unde te ghideaza partea feminina din androgin laughing

| filipm2001 a răspuns:

O rochie mulata, sau un decolteu generos?
winking

| iuby a răspuns:

Gigiro,daca ma jignesti nu mai raspunde.cine te crezi? abtine-te