| Elena_9796 a întrebat:

Let me tell you
imi place un baiat ffffff mult, nici nu stiu cat sa va spun de mult.
dar soarta l-a dus intr'un oras la sute de km. ne intelegem f bine.de curand eu l'am innebunit sa isi faca facebook si si'a facut, intr'un final. de atunci, mai toate prietenele mele ii dau cerere de prietenie, dintre care si dusmanele.azi de exemplu m'a intrebat o fata daca il stiu si m'a intrebat daca e din orasul inc are stam noi. i'am zis ca nu, ea a spus "pentru ca e buuun :X"
treaba e ca sunt foarte geloasa, stiu ca nu am dreptul, dar parca de cand are facebook vorbeste mai mult cu altele decat cu mine, ba chiar nu mai vorbim.chiar imi place de el, e genu tipului perfect.
dati'mi un sfat. ce sa fac? sa ii zic cat de mult il iubesc sau sa o las asa, ca nu am nicio sansa la el? sau sa le zic verde'n fata tipelor care se dau la el?
multumesc happy

3 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Pai ti'o trebuit.mai era cineva pe lumea asta fara facebook si l'ai innebunit tu sa isi facaoh go on acum suporti consecintele, ca ar fi aiurea sa ii spui sa il stearga.nu prea mai ai ce face.dar oricum e relatie la distanta si el daca zici ca deja pare interesat de altele, nu stiu ce sa zic. poate mai bine l'ai uita

| Andres8In a răspuns:

Lasand la o parte facebook-ul si alte astea daca nu va puteti intalni nu va merge niciodata realtia...am incercat si eu cu o fata din Oradea(eu sunt din Slatina), dar s-a terminat repede...asa ca eu as spune sa il uiti,nu este nici primul si nici ultimul baiat de pe acest pamant,si un ultim sfat:incearca daca ai o varsta care nu iti permite sa te duci nu stiu unde pentru un baiat,sa iti faci un prieten cu care sa te poti intalni, coleg sau vecin, etc. bafta big grin

| MarijuanaShiBere a răspuns:

Inteleg cat de greu iti este sa il vezi vorbind cu alte fete.Eu te shatuiesc sa ii spui ca il placi si cine stie... poate chiar o sa formati un cuplu. Un lucru e clar:o sa suferi daca o sa te indepartezi de el sau daca nu o sa-i spui ce simti. Sper ca te-am ajutat, mult succes!