| anonim_4396 a întrebat:

Lichidul preejaculator poate aparea si la copii? Acesta se scurge prin urina daca nu te masturbezi?

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Pentru a elibera lichidul preejaculant, e nevoie sa fi excitat. Daca te referi la baieti foarte tineri care nu se masturbeazaa deloc se prea poate ca la un moment dat intr-un punct maxim de excitare el sa fie eliberat involuntar. Daca nu este eliberat prin masturbaree, bineinteles ca este eliberat prin alte cai, inclusiv urina.