| anonim_4396 a întrebat:

Lucrez la o firma si colegul este plecat in concediu. Cat timp acesta a fost plecat, a venit un alt coleg la firma pentru ca sa ii tina locul pana vine din concediu. Acesta este din orasul apropiat. Iar cand a plecat mi-a spus: "ma bucur ca te-am cunoscut. Daca treci prin (orasul respectiv) poti sa ma suni, sa iesim la o cafea, daca ai vreo problema poti sa ma suni sa ma intrebi. M-a intrebat ce zodie sunt si cand a aflat ca sunt scorpion a spus ca ii pare rau dar ca el nu prea se intelege cu scorpioni, ca avut o pr si ea era foarte geloasa" Ce sa inteleg din asta? Ca ar vrea ceva cu mine?

1 răspuns:
| irina20 a răspuns:

Probabil te place. A facut o mica glumita, sa se bage in vorba.Depinde foarte mult tonul care l-a folosit.