| Bbroscuta66 a întrebat:

Heii TPU.
ccu ce zodie se intelege cel mai bine zodia Scorpion? happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa nu te impinga pacatu sa alegi varsator,eu is scorpion, cu o femeie varsator laughingam tras multe, nu stia ce vrea de la viata, iar felu meu posesiv si gelos a cam facut-o sa se care.Ce pot spune, tipei ia trebuit un scorpion...Sa ales cu un exemplar laughing
Cred ca o sa se fereasca mult timp de barbati scorpion. Sfatu meu, ferestete de zodia varsator.Iti explic mai multe pe mes, lasa-mi idd tau tongue