| sadheart a întrebat:

Lucrez la o firma si colegul meu a plecat in concediu, intre timp a venit in locul lui un baiat pe o perioada temporara cat e colegul plecat in concediu. Acesta lucreza si el la acesi firma dar intr-un oras apropiat. Problema este ca mie mi-e foarte simpatic colegul nou. Inainte sa plece la el in oras mi-a spus "mi-a facut mare placere sa te cunosc, daca ai vreodata vreo problema sa ma suni ca te ajut, oricand, uite nr meu de telefon, daca vi la mine in oras sa ma suni sa ne intalnin sa mergem la o cafea". "Pe parcursul zilelor tot m-a intrebat de mine, era foarte curios de peroana mea, ce fac, unde sunt la faculta...". Ce sa inteleg din asta? Ca ar vrea ceva cu mine? Eu am o relatie cu cineva, dar aceasta scaraie de ceva vreme si o data cu aparitia tipului nou, parca mi-am dat seama ca parca si eu contez. Cum ar trebui sa procedez. Pt mai multe detalii despre relatia actuala mea uitati-va la intrebariile mele. Ms

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce vrei caci dupa citva timp oricum o sa apara altul, si altul iar cind va aparea si inestimabilul vei constata ca ai imbatrinit.