| elasexygagica a întrebat:

Lume ce credeti?love struck Iati vedea pe Gino Manzotti si Ela Rose impreunalove struck? Eu una da, se potrivesc de minunelove struck Voi ce parere aveti? Lear sta bine ca cuplu?love struck

Răspuns Câştigător
| Adeliи97 a răspuns:

Eu cred ca da, el e un tip la locul lui iar ea e buna, la fel ca tinewinking

5 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nustiu daca chiar se potrivesc dar daca relatia lor ar fi exact la fel ca melodia pe care tocamaii au lansat'o as fi de acord 100%winking

| membrugirl2010 a răspuns:

Ar fi super daca ar fi impreuna:X am2 se potrivesc perfecttt:X:X
funda?

| babyblue a răspuns:

Intr-adevar. LE-ar sta bine.

| elenush_6230 a răspuns:

Sigur ca se potrivesc laughing) cine dracu sunt aia?thinking

| DyanushDydy a răspuns:

Tie iti sta gandul doar la prostii din astea