| TheJMMM a întrebat:

Ce parere aveti despre "relatia" lui Moga cu Jovana? Credeti ca se potrivesc si au sanse sa fie un cuplu?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Jovana n-a fost nici pe departe o voce buna in concurs. Modul in care a cantat ultima melodie a Leonei Lewis a fost mizerabil, a zgariat urechile oricarui om normal. Si desigur nu e singura data cand a cantat ca un magar ragusit, ma rog desigur pe alocuri, daca era un dezastru total nu rezista nici pana in live-uri. Si-atunci avand in vedere cat de "buna" e la cantat, s-a speculat, fiind salvata de Moga de atatea ori, ca ar fi ceva intre ei.

Ma indoiesc insa ca Moga ar suporta-o doar din cauza pasiunii comune cand e clar ca fata are momente cand canta ca un mop. Dar nu m-ar mira din moment ce Moga n-a mai scos un hit valabil de ani de zile si la orice cuvant pomeneste de radio radio radio de parca mai asculta dracu radioul decat la volan.

Pai acum cu telefoanele mobile si playerele de diverse tipuri in care incap sute de melodii, cine dracu mai e prost sa suporte toate cacaturile de la radio pana da de o melodie care sa-i placa?

Nu stiu daca Moga are sanse sa faca vreun cuplu cu cineva prea curand. Macar Bote s-a mai afisat cu fete, da Moga cu cine s-a afisat really?

| RAY a răspuns:

La ei e doar sex nu relati, omul e bogat are banii ea are fizic va sta o perioada cuu ea apoi adio ca bainca cu slav, vedetele astea se iubesc asa 2, 3 luni, pe interes si atat

| AncaMadalina a răspuns:

Degeaba ne dam noi cu parerea, caci nu vom stii niciodata ce este cu adevarat intre ei 2. Din cate stiu, nici macar nu s-a pus problema ca ar forma un cuplu, dar daca ar fi asa, cel putin fizic se potrivesc, plus ca au o pasiune comuna:muzica.