| emi_8585 a întrebat:

M-a lasat, iubeste alta fata o fosta iubita cu care acum s-a impacat..il iubesc si il vreau inapoi, oare mai pot face ceva? daca nu cum sa trec peste(s-a despartit de mine spunandu mi ca e mai bine pentru mine)nici macar nu mai vrea sa dea ochii cu mine s-a despartit de mine printr-un mesaj

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te gandesti la viata ca ai parte de multe incidente si bucurii dar trebuie sa faci un pas mai in fata si data viitoare veghezi bine tinta pe care vrei sa o vanezi, sau poti conversa cu cineva sa te mai amuze pana scapi de nefericirea cu fostul.

| mona a răspuns:

Daca nu a avut macar curajul sa ti-o zica in fata, a dat dovada de lasitate si daca el nu vrea sa mai fie cu tine chiar nu mai ai ce face in privinta asta

| Madut a răspuns:

Nu ai ce sa mai faci daca sa impacat cu fosta prietena, stii? proverbu ala? Dragostea cu de`a sila nu se poate.
Stiu ca e greu dar nu are rost. Dupa pararea mea nu mai poti sa il ai inapoi. Incearca sa treci peste vorbind cu altcineva, umplandu`ti timpul cu alt baiat si il vei uita.

| Bubu4 a răspuns:

Nu e ideea ca nu mai vrea sa dea ochii cu tine, ci ca nu este destul de 'barbat' sa iti spuna in fata, este un las. Eu zic sa nu mai lupti pentru el pentru ca pur si simplu nu merita. daca tinea cu adevarat la tine iti spunea macar in fata ca relatia nu mai merge, dar asa nu suntem copii de 10 ani, acum suntem impreuna, maine am pe alta :-). Baieti sunt, doar sa ai grija ce alegi data viitoare ..pe acesta uita-l, pentru ca s-a impacat cu fosta tocmai pentru ca a realizat cat valora, deci te vei face mai mult de rusine daca incerci sa il recuceresti happy Ai grija de tine :*

| emi_8585 explică (pentru Bubu4):

Treaba e ca si cu mine s-a impacat de vreo 3 ori ..si dupa ce s-a impacat cu ea, inainte ca eu sa stiu asta el a stat cu minestraight face

| Bubu4 a răspuns (pentru emi_8585):

Inseamna ca nu stie ce vrea, dar asta nu il scuza.Cel mai bine e sa il uiti, vor aparea alti baieti care vor merita atentia ta. :*