| geoiulia a întrebat:

Sunt intr-o situatie cam fara iesire.Offf...Deci sa incep.Este un baiat cu care am fost impreuna 1 luna si ceva, pentru mine a fost ceva cu totul nesemnificativ [eu iubesc un alt baiat, dar nu mai avem nici o sansa impreuna]asa, si de cand am incepu scoala, facem naveta amandoi, la licee diferite, de cand m-a vazut, m-a sunat, spunandu-mi ca vrea sa ne impacam, ca s-a schimbat, ca nu mai e la fel ca inainte, daca accept nimeni si nimic nu o sa se bage intre noi, imi jura ca ma iubeste cu adevarat.Ma simt chiar magulita, off, si i-am explicat ca pur si simplu nu mai pot sa ma impac cu el, i-am sugerat sa ramanem prieteni, si a zis ca nu ar putea suporta sa fie aproape de mine fara sa ma poata privi in acel anume fel...sad. Imi pare sincer rau, intr-adevar isi da interesul de mine, ma suna mereu, dar! Ce as putea face.cum sa il refuz intr-un mod cat mai rezonabil, cum sa nu il fac sa se simta prost? Sau oare ar merita sa ma impac cu el din nou, tinand cont ca ne-am despartit pentru ca s-a impacat cu fosta lui iubita? Acum imi garanteaza ca nimeni si nimic nu ne va mai desparti! Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Niciodata nu e tarziu smug. stii cum se zicelove struck daca nu risti, nu castigi.Ai grija

3 răspunsuri:
| graffman a răspuns:

Mai incearca odata pentru ultima data puppy dog eyes

| faaalyoana a răspuns:

Eu zic sa te gandesti la tine, cum ti-e mai bine pentru tine.
si ce simti tu cu adevarat.

| ArtistiqueGS a răspuns:

Mai asta depinde de sentimentele tale, fa ce iti spune inimasad, E o parere.tongue succ