| Mariana155 a întrebat:

Ce inseamna daca prietenul meu, sau ma rog, fostul meu prieten pentru ca ne-am despartit dar vorbim ca si cum am fi impreuna, se uita la altele adica am vazut ca le-a dat like pe fb, deci inseamna ca i-a placut de ele, si dupa vine tot la mine adica sa imi zica sa ne impacam si zice ca nu-l intereseaza de ele doar de mine pentru ca pe mine ma iubeste. Daca ma gandesc, daca vroia sa fie cu ele nu era, si ma lasa pe mine in pace? si in plus ele sunt mai frumoase ca mine.

10 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sa crezi tu asta - iarta-ma pentru ce scriu dar este parerea mea - prietenul tau este de usi multe - pe tine te tine de umplutura

| Mariana155 explică (pentru negru30):

Adica? de ce ar mai vrea sa fie cu mine in loc sa fie cu altele mai frumoase?

| negru30 a răspuns (pentru Mariana155):

Nu ai inteles - el vrea sa fie cu toate - ii cam place haremul - asa vede el barbatia prin multe femei pe langa el - vezi de viata ta - nu va fi niciodata al tau - va fi al vostru - iarta-ma dar asa gandesc -

| Mariana155 explică (pentru negru30):

Da dar el nu e cu mai multe doar cu mine. daca vroia sa fie cu ele era. ca are sanse

| negru30 a răspuns (pentru Mariana155):

Iarta-ma ca nu sunt de acord cu tine - abureala pe fata - se crede macho

| Bitzy a răspuns:

Bună!
Deci este un fel de citat : "Dacă doi iubiți rămân prieteni după ce s-au despărțit asta înseamnă că nu s-au iubit niciodată sau că încă se mai iubesc." Acum rămâne de văzut cum e în cazul vostru.Un like pe Facebook nu înseamnă o declarație de dragoste.

| Mariana155 explică (pentru Bitzy):

Da, dar in timp ce imi zicea ca ma iubeste, el se uita la altele pe fb.Si pot sa spun ca ne-am iubit enorm.

| ionici a răspuns:

Asta inseamna ca nu te-a uitat si inca mai tine la tine. Vrea sa te uite si nu stie cum sau cu cinehee hee. Oricum.tot la tine se intoarcewinking:*

| ClauClauditza a răspuns:

Hei happy si eu am aceiasi problema numai k eu sunt cu el, am vazut k la unele fete le-a dat like sau le-a zis,, ce frumoasa esti,, sau,, cmf frumoaso,, chestii din astea insa, sincer am incredere in el, adica daca se intampla cv il iau la intrebari laughing si imi zice acelasi lucru.k nu ii pasa de ele si k pe mine ma iubeste rolling eyes.ma rog, ideea e k, gadeste-te daca v-ati despartit si lui chiar ii plac fetele alea poate s-ar fi combinatu cu una pana acum nu? eu asa ma gadesc ...si daca tie iti zice ca te iubeste si k vrea sa te impaci nu cred ca il intereseaza fetele alea si pana la urma tot mai tine la tine happy adica totusi un like p fb nu e declaratie de dragoste sau nu stiu ce happy Impacate cu elwinking

| Mariana155 explică (pentru ClauClauditza):

Da dar nu e vorba doar de fb, adica a venit intr-o zi vorba daca vede fete frumoase prin oras(nu suntem din acelasi oras) dar mi-a zis ca nu se uita dupa ele dar le vede ca se vad cand merge pe strada si ca nu-l intereseaza ca daca il interesa se combina cu ele.Si nu cred ca s-a combinat ca daca s-ar fi combinat m-ar fi lasat balta de ce sa mai vorbeasca cu mine mai ales ca e distanta? ca daca chiar il interesa de ele, nu-i pasa ca tine la mine.