| alexandra_7378 a întrebat:

M-am certat cu fostul meu prieten si nu vrea sa mai vb cu mine stiind ca ma iubeste mult ce as putea sa. i zic sa fiu din nou cu el cum pot sal recuceresc ce as putea sa-i fac sa vada ca il iubesc si ca vreau din tot sufletu sa fiu cu el astept raspunsstraight face

6 răspunsuri:
| Izabelaisa a răspuns:

POi depinde nu ne-ai zis tot aici de ce fa-ti certat ...care a inceput :-s sau care este de vina!
Spune-i ca iti pare rau de ce s-a intamplat si ca ai vrea sa o luati de la ''0''...
Incearca sa veorbesti cu el despre lucru asta doar esti fata big grin
Avem si noi metodele noastre de impacare ia-l cu frumosu.laughing
sucess si sper sa va impaca-ti :*!

| GirlyBrunette a răspuns:

Esti ca mine si eu m-am cerat cu fostul prieten si acum sunt cu altul si imi pare ff rau ca nu am ramas cu el si acum vr sa ma reintorc la el fi atenta vb si tu cu el pe mess spune-i ca esti dispusa sa faci orice ca sa se impace cu tine ca il iubesti mult si fara el tie greu.intreaba-l daca cumva a uitat de tot ce a fost intre voi

| newname a răspuns:

Daca tu ai fost vinovata suna-l si cereti iertare, dar daca el lasa nu fa nimic ca si singur o sa se intoarca cel mai bine suna-l si scoate-l la o primblare si spune-i ca vrei din nou cu el si daca te iubeste veti din nou impreuna dar daca tu ai fost vinovata si l-ai ranit la inima atunci iti va fi mai greu sal intorci Succes

| ioana_8259 a răspuns:

Trebuie sa imi spui si dc v-ati certat ca sa stiu ce sa iti rasphappy

Răspuns utilizator avertizat
| TheBestVLad a răspuns:

Buna sunt baiat asa ca nu stiu prea multe despre fete dar cred ca va suparati usor si nu prietenii vostri ar trebui sa fie timizi ci voi.Pai doar voi sunteti cele mai finute si imi discrete noi ne aranjam sa aratam "misto" dar nu prea tine fazza oricum nici sa vii la o intalnire sa arati ca draq

sa stii ca sper sa va impacati dar nu am ce face eu pentru ca sunt din buzau si nu prea cred ca stai pe aproapebig grin