| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 5 luni insa ne certam in fiecare zi si ne impacam el vorbeste frumos cu mine si ma iubeste dar eu il dracui in gand si il fac in tot felul eu sunt in spania acum inainte sa plec nu ne certam asa dar de cand am plecat simt ca nu il mai iubesc el sa impacat cu fostul lui prieten dar eu nu am voie sa ma impac cu prietena mea deoarece el nu o suporta. simt ca nu il mai iubesc mereu il injur si nu mai am chef de el nu vreau sa il parasesc deoarece ma apara si tine la mine insa eu am iubit un baiat aproape 3 ani si inca mai ma gandesc la el dar prietenul meu nu stie ca inca il mai iubesc pe fostul ce sa fac ca sa il iubesc din nou pe prietenul meu in septembrie ma duc in romania el dabea asteapta sa ma vada insa eu dabea astept sa-l vad pe fostul meu prieten ce sa fac fostul meu prieten nu m-a iubit niciodata dar eu insa l-am iubit
plizzz vreau cat mai multe sfaturi dau vot si funda astept :*:*:*::X:X:X
dau funda si vot pentru cel mai valoros raspuns iar pentru restul vot

Răspuns Câştigător
| d3utzzu a răspuns:

Ramai cu cel cu care esti acum,,, este normal sa faceti asa deoarece sunteti la distanta

FUNDA?

1 răspuns:
| Pandicorn123 a răspuns:

Pai vezi tu nu il iubesti pe asta iar cel e care il iubesti nu te iubesti nu ti se pare putin ciudAT? daca simti nevoie despartete de el dar nu te astepta sa te impaci cu cel care nu te iubeste. nu opti nici sa stai cu cineva care iti impune sa te imaci cu prietenele tale si nu poti sa tai singura mult timp. despartete de el daca simti nevoiea fiti doar amici... si daca cu celalalt baiat vei avea noroc poate o sa devenit cei mai buni prieteni dar nu te sfatuiesc sa il fortezi sa mai fie cu tine ca daca il frtezi o sa iti fie mai rau o sa te paraseasca cand ai mai mare nevoie de el poate chiar te va insela si nu iti va da prea multa atentie face iti spune inima AR FI MAI BINE DACA AI STA SINGURA ADIK MAREFER SA NU MAI FI CU NICIUN IUBIT pentru o vreme ca sa se ai linisteasca lucrurile bafta si succes! funda?