| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu iubita, din vina mea, cum sa-mi cer scuze?

6 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Invit-o cu un biletel(rosu)intr-un parc.acolo asteapt-o cu un trandafir(rosu)si pe jos cu o inima formata din lumanarele iar inauntru cu biletele de dragoste.

| Marijuana a răspuns:

Sa fim sinceri unei fete ii place sa fie rasfatata si rugata.Pentru inceput fi dragut si ia si tu vreo 3 trandafiri rosii, te duci frumos la ea sau stiu eu o suni si`i zici cand esti in fata casei/blocului, o scoti afara cu un anumit "motiv" si ii dai trandafirii, iti ceri scuze, ii spui cat o iubesti si cat de mult inseamna pentru tine si o sarutilove struck ar fi cel mai frumos lucru`love struck

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Fa ceea ce-i place unei fete...adica cele mai traznite chestii... daca sta la etaju 1 2 3 du-te in fata blocului si tipa cat poti de tare ca o iubesti, poti fi mai tandru si ii poti lua un trandafir, 3, 5 tongue de culoare roz sau da-i un mesaj de dragoste prin care sa-ti exprimi toate sentimentele love struck

| カルメン a răspuns:

Ai putea sa o inviti in oras sau la tine cand nu sunt ai taibig grin sa o astepti cu un buchet de flori(trandafiri:X) si sa discutatibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pu si simplu...

| Rrawr a răspuns:

Incerca sa ii arati ca iti pare rau, dar nu prin vorbe, ci prin fapte, trebuie sa ii demonstrezi. Si nu neaparat cu cadouri si chestii de genul asta. Arata-i ca iti pasa de ea, fa ceva ce crezi ca i-ar placea, fa-i o surpriza. Acum eu nu stiu clar de ce te-ai certat cu ea, pentru ca daca as stii, te-as putea ajuta mai mult. Daca vrei sa imi spui, poti sa imi trimiti un mesaj.happy
Bafta!