| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat ca iubitului meu ii place de alta si ne-am certat. dar acum si-a cerut scuze. dar am aflat de la fata care ii place iubitului meu ca si-a cerut scuze doar ca sa fie din nou iubita lui sad ce fac?

7 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

,,don't do love, don't do friends. I'm only after sucess. Don't need a relationship'' :-''

| Crucified a răspuns:

Câţi ani ai?

| Be3bitza a răspuns:

Sa il lasi cu ea. Sunt 1000si 100 de baieti in lumea asta si daca stai de acum dupa unu nu stiu ce vei face mai tarziu. Lasal in pace si vei vedea ca tot el va ajunge la tine big grin :*

| Wehrmacht a răspuns (pentru Be3bitza):

Da...mai sunt.E ca si cand ai spune ca l-ai pierdut pe A dar mai exista si alte litere la fel ca el.
Ea a spus ca a venit el la ea si tu ii spui sa il lase ca o sa vina el la ea? Si cand o sa vina iar? Il lasa din nou ca o sa vina iar sau ce? Ai incercat macar sa te asiguri ca nu dai niste tampenii din tine?

Pentru cezy: ai spus ca si-a cerut scuze.Dar mai incolo ai spus ca si-a cerut scuze ca sa fie "din nou iubita lui". Deci si fata aia ti-a cerut scuze tie sau ce? Nu e clar ce ai spus.
Oricum, nu cred ca poti avea incredere nici in el nici in ea.Mai bine nu te baza pe nimic si o sa vezi in timp cum stau lucrurile.

| Sweetslover a răspuns (pentru Wehrmacht):

Nu... mara(asa o cheama pe fata) i-a spus iubitului meu ca daca nu isi cere scuze fata de mine nu va mai fi iubita lui si ca nu o sa mai vorbeasca cu el

| Wehrmacht a răspuns (pentru Sweetslover):

Esti sigura de asta? Suna cam dubios.

| Sweetslover a răspuns (pentru Wehrmacht):

Da. am vazut toate mesajele care le-a trimis el