| tuGatita a întrebat:

M-am certat cu iubitul...Deci prima data mi-a zis ca nu vrea sa "ne mai iubim" (stit la ce ma refer) pentru ca nu simte nevoia, de fapt altele erau motivele. In ultimu timp nu prea am fost singura cu el, oriunde ieseam aparea vreun prieten de al lui, iar aseara am izbucnit nu am mai putut. Cand l-a chemat un prieten, am tipat la el sa nu se duca, de asta s-a suparat straight face Aseara nu parea sa aiba nimic, m-a sunat sa ma intrebe daca sa imi ia medicamente, i-am zis ca nu (adevaru e ca el cheltuie mult cu mine si nu am vrut sa profit, i-am zis dar nu intelege) si mai inainte mi-a zis toate astea, toate motivele supararii lui. Dati-mi un sfat...i-am trimis sms mi-am cerut scuze de multe ori, am incercat sa ii explic cum stau lucrurile si el mai tare s-a enervat crying Am acus 2 ore de cand plang non-stop. A zis ca nici nu vrea sa mai iesim pentru ca eu i-am vorbit urat si mai rau e ca in seara asta ii expira optiunea si nu am nici eu de unde sa il sun. Cum sa il conving sa ma ierte, sa se razgandeasca? Nu suport sa nu il vad, sa nu vorbesc cu el..mersi ca a-ti citit tot

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Pai care e probema, se spune ca fetele se supara si trebuie sa te porti cu ele ca si cu un bibelou, dar uite asa se intampla cand te comporti cu un baiat cu, caracter, el a procedat bine, nu trebuie sa vorbesti urat cu el, sa urli la el, sau ma stiu eu, alte gesturi de gen, deoarece prin cate observ e un tip cu, catacter, ce ar fi de facut sa insistit tot tu, sa vorbesti cu el, sa-i ceri scuze, sa stai in preajma lui si fa-l sa se simta bine, adica exact ceea ce a facut el pana acum sa va suparati unul pe celalalt(daca ma intelegi ce vreau sa spun), si daca e sa va impacati ai grija de el ca si de un bibelou, ca si de ochii din cap, etc.Succes!

| tuGatita explică (pentru daassh):

Faza e ca eu niciodata nu ii vorbesc urat, mereu chiar si cand greseste el pun capul in jos si nu mai zic nimic. Dar aseara nu am mai rezistat. Si deja s-a suparat. Mersi mult! Voi avea grija de el.

| daassh a răspuns (pentru tuGatita):

Eu iti recomand, sa vorbesti cu el fata in fata sa-i spui de problema si ca regreti pentru ceea ce ai facut, asteapta pana te intalnesti cu el.Succes!

7 răspunsuri:
| tuGatita explică:

Stiti* si ati* parca am corectat dar...

| Spartanul07 a răspuns:

Eu zic sa vb cu el fata in fata... indiferent de ce se intampla... ai grija de el. poate trece printr-o perioada naspa. succes

| teo6dia4c99 a răspuns:

Fa cumva ca in seara asta sa va intalniti fata in fata si vorbeste cu el. Indiferent de reactia lui. NU ai ce sa faci mai mult. Bafta!

| tuGatita explică (pentru teo6dia4c99):

Nu ma pot intalni cu elcrying lucreaza de noapte...altfel cred ca ne impacam deja

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru tuGatita):

Du-te la el la servici big grin