| ILoveHim a întrebat:

M am certat cu iubitul meu si nu am mai vb de o saptamana si acum am intrat pe fb si am vazut ca i a dat unblock fostei lui prietene si binenteles si cerere de prietenie si likeuri la poze. Si stie cat de mult urasc asta. Pentru ca eu ii dadusem block. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

In primul rand, de ce i-ai dat block de pe profilul lui, esti copila nesigura pe tine?
In al doilea rand el e un dobitoc. Suna-l si cheama-l la o discutie sa aflii daca mai sunteti impreuna sau nu, daca exista sanse de impacare, dar nu ii spune nimic de fosta, o sa pari o stalkerita disperata!
Daca sunteti despartiti e liber sa faca ce vrea, poate o face intentionat sa te enerveze, poate nu suporta sa fie singur si repede a fugit la ea.
Daca va impacati, in cateva zile adu-i in treaca vorba despre chestia asta si vezi ce iti spune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca dragostea lui a fost falsa doar de fatada din moment ce la prima furtuna a parasit "nava iubirii" precumsobolanii vasul gata de a se scufunda.

| SkyPilot a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa. Eu cred ca este o idee tampita sa faci pe cineva gelos, nu faci decat sa erodezi increderea in tine a partenerului.
Dar nici tu nu ai avut o idee prea buna. Trebuia sa ii lasi posibilitatea de a incerca sa te impace.

| MskDesign a răspuns:

Mama lui de Facebook cum a naucit mintile umane.

| DarthRevan a răspuns:

Pai nu are rost sa te iubesti cu cineva daca nu-l cunosti.Cea mai mare prosite a a oamenilor este ca iei nu mai stiu sa simta sa iubeasca viata. Odata cu tecnologia asta ne-am prostit rau.O relatie are nevoie de timp trebuie sa-ti cunosti foarte bine partenerul pentru a putea fi intr-o relatie cu el. Oameni se prea grabesc cand vine vorba de relati.

| Skilline2012 a răspuns:

Simti ca ne pasa?