| ILoveHim a întrebat:

M am certat cu iubitul meu si nu am mai vb de o saptamana si acum am intrat pe fb si am vazut ca i a dat unblock fostei lui prietene si binenteles si cerere de prietenie si likeuri la poze. Si stie cat de mult urasc sa vorbeasca cu ea si ca nu imi place de ea. Pentru ca eu ii dadusem block. El mi s spus ca nu se va mai impaca cu ea pentru ca l a ranit mult si ri su fost impreunadoar trei luni iar noi 11. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ca e in cautare de altceva vechi sau nou, numai sa ia o pauza de tine happy cauta-ti altul daca nu accepta impacarea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti faca rau sa vada ce reactie ai. Sau poate vrea din nou o relatie cu ea. Cel mai bine ar fi sa il uiti sa iti cauti ceva mult mai bun.

| Xpressurself a răspuns:

Tu ce ai invatat din toate astea? sau cel putin ar trebui sa inveti sa ai incredere in tine in primul rand. vezi si tu ca oamenii se schimba in timp. poate ca pana la urma si-a dat seama ca se intelegea mai bine cu fosta sau poate vrea doar sa te faca geloasa pentru ca l-ai suparat. dar tu cu ce ai ramas din asta? ai invatat ceva? fa un efort. poti sa revii daca vrei la subiect dupa o vreme de reflectare