| Georgiana_Cosmina_1999 a întrebat:

Am avut pe cineva la block pe Facebook, i-am dat unblock dar nici unul nu poate da cerere, spune că cererea nu poate fi trimisă...nici likeuri nu ne putem da, ce se intampla? Cum rezolvăm asta?

3 răspunsuri:
| natalia7prut a răspuns:

Trebuie deblocata intri la setări utilizatori blocați vezi lista si dai deblocarea

| Georgiana_Cosmina_1999 explică (pentru natalia7prut):

Am deblocat persoana de mai bine de 2 saptamani si tot nu ii pot da cerere...

| natalia7prut a răspuns (pentru Georgiana_Cosmina_1999):

Asta e o problemă de la Facebook odată deblocat poți dă cerere din nou