| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu prietena cea mai buna pentru el. La inceput, el a placut-o pe ea, eu fiind putin geloasa. Dar dupa un timp, ea a inceput sa se comporte foarte ciudat si ne-am certat. Eu mai ieseam cu el, aproape zilnic in gasca (ca amici) si radeam de idioteniile pe care le putea spune "prietena" mea. (Aberatii de 2 lei). Acum iesim doar noi 2 si e mai timid decat de obicei. Acum 2 minute m-am intors de afara (am fost doar noi 2 ) si i-am mai povestit despre "prietena" mea. Mi-a propus s-o fac geloasa, spunandu-mi sa-i zic ei ca m-am pus cu el. Si mi-am zis "De ce nu?" Ce sa inteleg din asta? el e foarte dragut, nu suntem impreuna si el stie ca am prieten, dar de fiecare data cand vorbesc despre prietenul meu e putin gelos si tot intreaba de el, "cand il va cunoaste" si chestii de genul asta. Voi credeti ca simte ceva pentru mine? FUNDA. happy

Răspuns Câştigător
| Crisss22 a răspuns:

Pai din moment ce pare interesat de prietenul tau. vrea sa afle si sa il cunoasca ca sa vada cum se comporta prietenul tau cu tine adica daca te merita pentru ca daca vede ca nu te merita iti zice tie asta sau va face ceva. deci eu cred ca te place mai ales ca si cand ii zici ceva de prietenul tau pare gelos.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Simte ca terenul este alunecos.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Te place!
2.Mai bine renunta la acel baiat siimpacate cu prietena ta, nu merita sa va certati pentru un baiat! Baieti poti gasi mereu, dar prietene bune nu le gasesti mereu!
O seara buna!

| Inna22 a răspuns:

Izza happy Fetele din ziua de azi au doua feţe! Parerea mea este sa ramana cu baiatul fiindca din cate a spus baiatul ii este de incredere! big grin si DA te place!