| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu prietenul dn cauza k nu mai avea incredere in mine... j toata lumea imi spnea sa ma desp de el k nu sunt buna pentru elsad j nu stiu ce sa fac sa ma impac cu el sau sa raman?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde cum se poarta el cu tine, lumea vorbeste la misto ca sa va faca rau. Pana nu vezi cu ochii tai ce clasa de om ai langa tine nu crede pe altii/altele ce spun.

3 răspunsuri:
| annika a răspuns:

Pai tu ce simti pentru el? Il mai iubesti? Dupa parerea mea daca inca ti la el ar trebui sa te impaci cu el...nu te lua dupa ce zice lumea pentru ca tu sty mai bine daca el e bun sau nu pentru tine...succes:*

| Boticelu a răspuns:

Acelasi lucru l'am patit si eu si iubitul meu. Prietenele mele imi zicea ca el nu e de nasu meu si ca nu tine la mine iar prietenii lui la fel. Nici unul dintre noi nu a zis nimic. pana cand eu m-am decis sa discutam, atunci cand el va veni din cantonament, zilele treceau si eu nu am mai rezistat. asa ca i'am spus ca trebuie sa vorbim ceva Si el atunci a crezu ca vreau sa ma despart de el.Nu era devarat, iar dupa ce i'am spus ce ziceau prietene mele a inceput si el sa zica ce ziceau prietenii lui, si de acolo s-a dus totul,dupa ce a zis ca mai bine ramanem prietenii pentru o perioada,iar apoi so luam de la cap, am incremenit.
Totul se naruise, chiar tineam la el cu adevarat eram indragostita dar nu ai puteam spune.Ma durea prea tare. Dupaa ce i'am spus ca mai bine mor decat sa nu il mia am langa mine, Mi'a spus ca daca fac vreo prostie nu mai am ce discuta cu el. Atunci fara sa mai citesc ce mi-a scris el am luat 2 cutii cu pastile si asa am ajuns la spital Si

| ord a răspuns:

Pai ar tr sa faci ceea ce simti tu.nu ceea ce zic altii,daca simti k il iubesti si bineinteles vb cu el,il faci cumva sa aiba incredere in tine si relatia merge bine, mai incearca, sa nu-ti para rau mai tarziu.succes.