| bluesky a întrebat:

M-am combinat cu cel mai bun prieten al fostului. Imi place de amandoi, de actualul pentru ca pur si simplu imi place si vreau sa vad ce iese din relatie insa cred ca mai tine la fosta lui, iar la fostul meu inca tin si mi-e dor de el si lui ii pare rau dar nu il mai pot ierta pentru ca m-a inselat si stiu ca ma va mai insela, chiar el mi-a spus ca nu o poate uita pe fosta lui. Am gresti? Ce parere aveti de situatie? Si mai ales, ce ar trebui sa fac, cu cine sa raman?

2 răspunsuri:
| CldN a răspuns:

Fostu,fosta,fostii,prietenul fostului, fosta este inca iubita de actualul meu etc...fato...hotaraste'te!

| ada_5209 a răspuns:

Ramai cu aktualul viitorul merge inainte!