| aaadddyyy a întrebat:

De curand am teminat o relatie de 2 luni; baiatul nu ma mai atragea, ne certam mereu, era pera gelos fara sa ii dau motive, in fine. Intre timp am inceput sa vorbesc cu un alt baiat ne-am si intalnit de 2 ori si am pus pe Facebook ca suntem intr-o relatie.Fostul s-a suparat foarte tare si a inceput sa ma jigneasca ca m-am combinat cu baiatul asta si abia m-am despartit de el; dar el nu stie ca am pus pe Facebook ca suntem intr-o relatie pentru al ajuta pe tipul asta nou sa scape de fosta lui.Acum incepe sa imi placa de tipul asta; iar la fostul nu mai am de gand sa ma intorc; sunt convinsa ca nu s-ar schimba nimic si in plus m-a jignit! Ce parere aveti? ce ar trebui sa fac? si ce parere aveti despre atitudinea fostului in legatura cu jignirile?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E un disperat -Pervers si Nesimtit!-Nu se obisnuieste cu ideea ca te pierde si recurge la jigniri!

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca te mai jigneste spune-i tatalui tau, ceea ai crezut tu ca este o relatie a fost doar un test de cunoastere intre voi, de ce ai crezut ca poate fi numita relatie?

| Ciobotaru_Lucian_1990 a răspuns:

Nu il baga in seama iar daca trece la violenta fizica alerteaza un parinte ( de-al tau ) si/sau politia ( sau directoarea/ directorul scolii).