| andeeee a întrebat:

M-am combinat cu un tip care il plac foarte mult si relatia merge foarte bine. De acum o sa ma mai ajutati cu sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti tot timpul. Daca noi iti vom da sfaturi mai tot timpul si apoi ne vom opri, tu cum vei reactiona? Te vei purta haotic rau pentru el si poate te va parasi. Vrei asta? Lasa sfaturile noastre daca esti matura si stii ce implica o relatie adevarata.

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Acum,tot ce trebuie să faci este să fii tu însuţi,pentru ca el să te iubească aşa cum eşti,pentru ceea ce eşti ca fiinţă,fată, iubită şi femeie.Să te aprecieze pe tine şi nu o aparenţă.Şi să îţi urăm succes de acum.Să nu pierzi ceea ce ai, deoarece nu toţi au parte de o dragoste împărtăşită.

| Alecsaandrra a răspuns:

rolling on the floor
Sigur. happy dar bazeaza`te mai mult pe tine :*