| Deniiiiiiiiiiiiii a întrebat:

As dori niste sfaturi...de curand m-am combinat cu un baiat. nu stiiu ce sa fac. e prima mea combinatie. il plac foarte mult.as dori niste sfaturi. dau fundakiss

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Ar trebui sa iesi la multe intalniri cu el (asa vei afla cat de mult te place). Trebuie sa fi atenta la ce cadouri iti face (daca e atent, sensibil si ii pasa de tine iti va da multe cadouri).

Dar cel mai important e sa fiti fericiti imprena si sa va certati cat mai putin (sau chiar deloc daca se poatehappy )

1 răspuns:
| criss_2781 a răspuns:

Fi tu insati,asta e cel mai important,daca el e iubitul tau inseamna ca te place asa cum esti si nu incerca sa iti schimbi stilul vestimentar, machiajul sau lucruri de genul asta si e foarte important sa te distrezi (adica sa va simtziti bine) dar ai grija ca baiatul sa nu intreaca masura, adica nu ii permite chiar orice