| anonim_4396 a întrebat:

M-am culcat cu cumnata mea si nu stiu cum as putea depasi asta in conditiile in care este o femeie usoara, cu moralul la pamant, inconstienta, traind langa un om de nimic ce o trateaza ca pe un nimic, iar ea in loc sa plece isi gaseste ca si scuza copilul, ajungand sa faca asta cu mine si nemaitinand cont de copil sau orice altceva, accepta sa fie batai de joc a fratelui meu, ce o agreseaza fizic, emotional, verbal, sexual, ii mananca banii, se comporta ca naiba cu pripiul lor copil, iar ea nici nu se mai culca cu el. Ce e de facut dupa greseala asta? Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai ajuns intr-o situatie de ''rahat'' din care ar fi indicat sa iesi fara a mai face ''valuri'', sau altfel spus... pur si simplu. Incercand sa uiti ceea ce s-a intamplat si sa te feresti sa mai ajungi si alta data in situatia de a repeta... experienta traita. Succes.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si omul ala de nimic, esti tu?
Pentru ca nu te vad mai rasarit decat fratele tau, daca ai ajuns atat de rau, incat sa te culci cu propria cumnata.

| Emilian65 a răspuns:

Sa renunti sa mai faci sex cu ea. Explica-i, ca nu este bine sa faca sex cu tine.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îi spui adevărul fratelui tău ar trebui să nu mai ai treabă cu ea.
Las-o în pace să își rezolve singură problemele.

| cristimihailov a răspuns:

Dupa parerea mea, trecutul e trecut si nu mai conteaza.

Pea ea nu as acuza-o prea tare pentru ca nu stii nimic despre povestea ei. Faptul ca merge pana in panzele albe cu relatia arata totusi curaj. E adevarat, e gresit...

Eu nu as merge mai departe, pentru ca e familia in spate.

Daca iti place de ea si esti ok cu copilul, ia-o cu tine.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Încarcă să îi spui fratelui tău adevărul.
Ai făcut o greșeală și o sa te ierte
Dacă cumnata a făcut sex cu tine o sa facă și cu alții
Crede ma ca adevărul este pe jumătate iartat.

| Denisuuuukt a răspuns:

Aloeuuuu lectii de viata
Contacteaza-l pe Ernest de la "pe banii parintilor