| chaosography a întrebat:

M-am culcat cu una si nu eram protejat si de la excitatie numai stau sa ma uit daca imi dau drumu in ea si na o pot lasa gravida.

5 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Eşti şi nebun tu aşa de felul tău, ce să-ţi spun. noroc şi baftă cu copilul :*

| catalin188 a răspuns:

Da da da. nu o lasi daca ea sa protejaza cu anticonceptionale

| MEANGIRL01 a răspuns:

Da. e deja gravida aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu era virgina, sau pe stop exista toate sanselehee hee...dar ori cum sper ca nu ai lasat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a face fa-ti o laba sa stii de acum inainte / poate ai lasat-o te-ai nenorocit in urmatori 18 ani