| Nikoooooooo a întrebat:

Eu am 15 ani...si de cateva luni, mai exact 3 luni, m-am despartit de prietenul meu cu care am avut o relatie de 3 ani.Acum nu prea, ao vorbim, dar acum vreo 4 zile mi-a zis ca el nu stie exact ce mai simte pentru mine,ca nu vrea sa ma minta dar e confuz. Mi-a spus ca m-a iubit foarte mult,am fost prima iubita a lui, si el primul iubit al meu, dar...nu stiu ce sa fac,eu inca mai tin la el mult,dar habar nu am cum sa ma mai impac cu el! Cum sa vb cu el mai exact? O prietena comuna vorbeste mereu cu el,si el i-a zis ca asteapta sa vb cu mine dar sa fac eu primul pas,dar nu stiu cum, ca daca el nu imi tine la mine, mai are rost sa lupt? Va rog mult!straight face

Răspuns Câştigător
| MariaFcsb1 a răspuns:

Da mai are rost sa lupti atata timp cat mai tine macar putin la tine incearca sa vorbesti mult cu el si sa-i zici ca vrei sa va impacatipuppy dog eyes Nu stiu ce sa zicsad Sper ca ti-am fost macar putin de ajutorsad Succes!sad

| Nikoooooooo explică (pentru MariaFcsb1):

Da scumpo mersi oricum:*.Dar cum sa incerc sa vb cu el? cand el la mesaje nu imi raspunde, doar daca il sun, si imi e putin jena dupa tot sa ii zic asa ca vreau sa ne impacam! Cum sa incep aceasta discutie?straight face

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru Nikoooooooo):

Pai e complicatsad

| Nikoooooooo explică (pentru MariaFcsb1):

Stiu...si de asta sunt atat de confuzathinking

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un tanar are tot dreptul sa mearga inainte cu capul sus, nu inapoi cu capul in piet.

| andraandrutssa138 a răspuns:

Daca inca il iubesti cu adevarat nu renunta la el asa de usor lupta! ...Invita'l la un suc si vorbeste deschis cu el spune'i tot ce simti..demonstreaza'i!:* SUCCES!

| Nikoooooooo explică (pentru andraandrutssa138):

Problema e ca el anul acesta s-a mutat altundeva, e cam distanta de vreo 70 de km, dar nu e problema, ca eu pentru eu fac orice, dar sper sa vina daca il chem, deoarece in ultima perioada e foarte rece cu mine!straight face

| vanzatoru a răspuns:

Si eu am 15 ani daca ai trecut peste eu te astept.Esti din Bucuresti?