| sweetdeea a întrebat:

M-am despartit de iubitul meu. Ce motiv? Sunt prea copilaroasa si nu sunt genul lui.Singura intrebare care ma macina e "ce sa fac?" sad

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Ori incerci sa treci peste asa, ori stai plangi dupa el, sau incerci sa numai fi copilaroasa. Desi, sincer, mi se pare un motiv stupid. Deci poate fi o minciuna gogonata sa scape de tine.

Mai bine incearca sa treci peste. Fii mereu ocupata, aranjata, etc. Iesi afara cu prieteni. Citeste. Asculta muzica happy.

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Pai.spune'i. ca dk mai vrea sa fie cu tine' sa te aprecieze asa cum esthi. sh dk nu.nu o sa mai fitisi impreuna! Dk el nu vrea. atunci gaseste pe altu care sa te aprecieze asa cum esthi. si nu e nevoie sa te schimbi pentru un baiat! big grin

| Valeee09 a răspuns:

Nu prea ai nimic de facut decat sa iti revi. Nu trebuie tu sa fii suparata pentru motivul asta.Trebuie sa te gandesti ca daca ti-a dat motivul asta inseama ca nu te merita! Cat timp aveati impreuna? Cat de tarziu si-a dat seama ca nu esti genul lui? Gandeste-te putin la aspectele astea. Raspunde-ti la niste intrebari in ceea ce priveste relatia care tocmai a luat sfarsit happy
Dupa ce iti pui gandurile in ordine demonstreaza-i ca te simti bine fara el.O sa se oftice cu siguranta laughing...
Daca nici nu a fost cine stie ce relatie serioasa intre voi, treci la urmatorul care o sa-ti accepte comportamentul copilaros.
Capu sus! Nu ai tu nicio vina kiss

| mihaielo a răspuns:

Incearca sa fii mai serioasa, eu unul nu m-am uitat(si nici nu cred ca o voi face)la o fata cu papusile in mana.Asta nu este motiv de dezamagire, fiecare copil trebuie sa fie diferit.Pe viitor incearca sa te adaptezi prietenului tau(adiq sa iti placa mancarea ca iubitului tau, sa bei aceeasi apa ca el)

| Ana98 a răspuns:

Daca el te iubea cu adevarat,tee iubea asa cum esti tu copilaroasa[rasfatata,fitoasa, razgaiata, etc] si nu iti cerea sa te schimbi:*fi asa in contiunuarebatting eyelashes

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
laughing Fix asta mi-a spus mie baiatul de care imi placea... dar stii ce? yawn
S-au trezit acum cu un motiv. ca sa vezi raised eyebrows
Iti spun ca dupa ceva timp va veni si singur la tine sa isi ceara iertare yawn
Arata-i multa indiferenta, daca te intreaba ceva raspunde-i politicos... daca nu, nu intra in vorba cu el.Va fi curios si te va baga in seama sa vada ce ai! smug
Paste Fericit! si iti spun ca sigur se va rezolvawinking

| muzicaparty a răspuns:

Am si eu o iubita deasta.tot asa ca tine si ma desgusta.e oribil.nu prea o suport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai thinking, gasesteti pe cineva care te aprecieze asa cum esti tuwinking

| Nensi a răspuns:

Trebuie sa treci peste si sa ii arati ca iti este bine si fara el :*