| Babushka a întrebat:

Vreau si eu ideii ce sa ii i-au cadou tatalui meu. as vrea ceva personalizat eu ma gandeam sa i-au o cutie de cadou mai mare unde sa pun niste confetii si acolo sa ascund o poza cu noi 2 ce parere aveti? multumesc:*

6 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Eu propun sa mergeti in oras, dupa ce ii dai cadoul care ai spus tu (ai o idee foarte buna!) si sa il rasfatati:pe, sa il faceti sa se simta cel mai fericit tatic din lume:pe. Si puteti sa mergeti cu toata familia! Sigur va veti simti minunat impreuna!

| Gregory a răspuns:

Buna! Foarte frumoasa ideea! Mie unul chiar imi place si o consider originala. Cu siguranta se va bucura de un asemenea cadou, pentru ca astfel ii vei demonstra si mai mult ca iubire pe care o porti fata de el este una cat se poate de sincera si frumoasa happy Succes, si un calduros "La multi ani" si din partea mea!

| Kidu a răspuns:

Cadourile materiale nu conteaza foarte mult, insa daca vrei ceva care sa fie semnificativ poti alege o rama finuta...in care sa puneti o poza recenta cu voi doi impreuna...Sau si mai bine ai putea sa-i dedici ziua lui si numai lui.
De exemplu, iesiti amandoi in oras, luati-va vata de zahar pe bat sau mai stiu eu ce, plimbati-va, discutati, radeti, simtiti-va bine, fa-l sa se simta cel mai mandru si cel mai fericit tatic din lume.
P. S: Poti s-o iei si pe mama cu voihee hee
Pa.pa:*

luciana
| luciana a răspuns:

Daca crezi ca il poti face sa plecati de ziua lui de acasa ( cand suna telefoanele rudelor, prietenilor, etc...) atunci esti Mare. Mai poti sa ii personalizezi o cana, - la parter la mag. Unirea, la Carrefour, langa IDM, - fac tot felul de cani personalizate cu ce comanzi, la pret de 40 ron / loc. Poate te ajuta mama si planuiti impreuna, cum sa sune (de esti din Bucuresti ), daca nu, ideea ta este salutara si cred ca asa ii arati nemarginita dragoste ce-i porti. Dar sa nu uiti ca si mamei sa ii arati candva, ca o iubesti la fel de mult. Numai bine, Lucien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea