| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos cu un sfat.Acum aproape o luna m-am despartit de prietenul meu cu care am fost cam 3 luni si as cam vrea sa ne impacam.Problema este ca el este cu alta de vreo 2 saptamani si nu stiu de ce presimt ca relatia lor nu va tine.Stiu ca nu trebuie sa ma impac cu el insa as cam vrea si sa le stric relatia, sa vada cum m-am simtit el atunci.Si acum o sa ziceti,, razbunarea e arma prostului" insa nu vreau sa ma razbun, vreau doar sa ne impacam.Stiu ca e cam,, ciudata"intrebarea dar va rog ajutati-ma cu un sfat laughing
P.S:in tot acesti timp noi nu am vorbit, am incercat sa folosesc >indiferenta:".
Dau funda:*:*!

Răspuns Câştigător
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Aiurit-o phbbbbt
incearca sa treci peste straight face dc te mai prostesti sa te ti dupa el?
el a trecut. gata. nu ii mai pasa de tine straight face da-l inkolo de baiat
mai sunt cu miliardele... si te asigur sunt si alti muuuuult mai buni decat el tongue din toate punctele de vederehee hee
e clar ca ti-a picat prost ca a iesit deja cu alta. dar nu are rost sa faci ceva straight face doar cautati pe altul. si daca chiar vrei tongue mai uitate din cand in cand si la el sa vezi ce fata pune cand te vede cu celalalt de mana happy

1 răspuns:
| Ichnat a răspuns:

Indiferenta? Forate rau! straight face Du-te la el si spune-i ca ai facut o greseala... dar fa asta decat daca chiar il iubesti