| Nikcoletta a întrebat:

M-am despărțit de prietenul meu
sora lui era geloasă și îi spunea lucruri urâte despre mine
Am înjurat-o pe sora lui
ne-am certat după care
el nu a mai vrut să vorbească cu mine, m-a blocat pe Facebook și nu îmi mai raspunde la telefon de vreo 2 luni.
Cum să-l fac sa mă ierte? Dacă in 2 luni nu s-a întors, nu o să ma ierte niciodată? cum aș putea să il aduc inapoi?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Lasa-o as cum e ..si eu am trecut prin ceva asemanator adica sora lui nu ma suporta de ce nu stiu ca nu i-am facut niciodata nimic plus ca si ea ma vorbea de rau lui si asa am ajuns sa avem o cearta foarte aprinsa cu individa si acum nici el nu mai vorbeste cu mine...lasa-l in pace si mergi mai departe daca il tot cauti va crede ca esti disperata asa ca e mai bine sa te prefaci ca nu iti pasa, intr-o zi o sa ii para rau.

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu merită atâta agitație pentru cineva care nu dă 2 lei pe tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Niciodată.

| Nemessys a răspuns:

Stai puțin, cum adică sora lui era geloasa? Geloasa pe tine? Asta chiar nu am mai auzit.

| Xpressurself a răspuns:

O relatie in care sora lui nu te suporta e aiurea. Incearca sa te imprietenesti cu sora lui pentru ca el nu va renunta la sora sa pentru nici o fata. Gandeste-te ca au crescut impreuna. Daca o faci pe ea prietena ta atunci se mai poate rezolva ceva. Mai exista insa si varianta in care el nu a vrut sa mai fie cu tine si a lasat-o pe sora lui sa se ocupe de tine. Pe langa toate de mai sus am un sfat: mai invata sa o lasi balta cand nu e sa fie. Mai sunt baieti.

| Catalin77945 a răspuns:

Mergi mai departe

| Pantagruel a răspuns:

Sweet home Alabama!

| Stegman a răspuns:

Lasa l in pace, mergi mai departe, o sa gasesti pe altul.