| Nikcoletta a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu pentru că sora lui i-a spus lucruri urâte despre mine și eu am înjurat-o.
Prietenul meu s-a supărat si nu a mai vorbit cu mine, m-a blocat pe Facebook și nu îmi mai răspunde la telefon de ceva timp. Am insistat cu mesaje dar nu mi-a răspuns.
Vă rog sa-mi spuneți cum să mă împac cu el?
O să îi treacă peste ceva timp? Nu vreau răspunsuri ca să-l uit

Răspuns Câştigător
| mdc98 a răspuns:

Cum sa te mai impaci cu asa ceva. laughing adica sora lui te-a jignit si nu ti-a luat apararea si cand tu ai jignit-o el te-a blocat laughing
Serios gaseste-ti un baiat matur.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Voi nu veti intelege niciodata.
Nu ai ce-i face, da-i pace si nu te mai plange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l mai cauta. Și nu o sa meargă niciodată dacă te înjuri cu familia lui. Trebuie sa i respecti pe ei dacă ți la el. Asta sa ți fie învățătura de minte. Când mai simți ca se bagă cineva in relația ta, vorbește cu el și explica i varianta ta. Nu i înjura familia

| Nikcoletta explică (pentru anonim_4396):

Am vrut să discut cu el sa îi spun ca sora lui minte dar nu m-a ascultat și dupa aia am injurat-o pe sora lui

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nikcoletta):

Da l naiba și pe el. Dacă el crede tot ce aude. dar data viitoare nu i mai înjura familia. Nu e frumos