| Geanina_2772 a întrebat:

vorbesc cu in baiat de ceva timp... povestesc pe scurt cam ce s-a intamplatbig grin
o colega de-a mea i-a spus mamei ei de baiatul cu care umblu iar ea il cunostea si bineinteles ca s-a dus la mama si i-a spus. Mama s-a intalnit cu el i-a spus sa ma lase in pace etc, dar dupa 2-3 zile l-am cautat eu si nu vroia sa ne vedem sa vorbim si am insistat si a vrut pana la urma si de atunci ne intalnim asa sa vad ce mai face etc.
Si uneori ma mai supara ca sa zic asa e mai rece nu prea vorbeste si el este mai mare ca mine cu 6 ani adica el are 20 iar eu 14hee hee
si l-am intrebat de multe ori daca vrea sa mai vorbim sau nu
si de fiecare data nu imi raspunde spune sa il caut cand ma calmez sau spune ca nu are chef de vorba
si nu stiu ce sa inteleg...

6 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Sapa o groapa. e cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci in momentele astea...

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Discuta cu mama ta. Daca baiatu nu a abuzat de tine sau ceva ea de ce a intervenit?

| LucianaaaX a răspuns:

Eu zic sa te indepartezi de "prietenele" astea si sa te sfatuiesti cu alta fata, una in care poti avea incredere deplina.Trebuie sa fie una pe care sa o cunosti.cat despre baiat...lupa pentru el.

| Kikiiiiii a răspuns:

E devina si prietena ta pana la urma urmei sunteti prietene sau ce? si este cam maricelbig grinbig grin

| pinky_9845 a răspuns:

Se va obisnui...esti si tu domnisoara de aici inainte...

Lupta pentru ceea ce iti doresti! mai tarziu sa nu regreti pentru ceva ce nu ai facut (adica sa lupti).

Mult succes:*... fundabatting eyelashes?

| Geanina_2772 explică:

Da. asa-i e cam maricel
cat despre prietena mea nu se poate numi prietenahappy
el niciodata nu mi-a spus daca vrea sa mai vb sau nu macar putea sa zica esti prea mica si nu vreau dar nu a zis
tocmai de aia sunt confuza